Strona Glówna » O Firmie

O Firmie

Od 1993 roku firma specjalizuje się w produkcji sprzętu magazynowego, środków transportu wewnętrznego oraz wyposażenia warsztatowego.

 

Z upływem lat oferta wzbogaciła się o dodatkowe usługi z zakresu produkcji maszyn i urządzeń specjalistycznych, do których należy zaliczyć urządzenia produkcyjne, elementy technologiczne czy inne zaawansowane technicznie rozwiązania.

 

Oferowane przez Stalmark usługi i produkty gwarantują wysoką jakość wykonania i atrakcyjne ceny. Rosnąca lista odbiorców może potwierdzić nasze kompetencje techniczne, rzetelność wykonania i umiejętność dostosowania się do konkretnych potrzeb i wymagań Klientów.

 

Wykwalifikowany zespół wraz z solidnym zapleczem technicznym pozwala nam na produkcję i realizację najbardziej wymagających projektów.

 

Zaplecze narzędziowe i techniczne to m.in.:

 

nożyce gilotynowe, tokarki, frezarki, wiertarki, prasy mimośrodowe, zaginarka mechaniczna, krawędziarki hydrauliczne, urządzenia do spawania w osłonie gazów szlachetnych, itp.

urządzenia do wykonywania powłok malarskich farbami proszkowymi (elementy przed malowaniem przechodzą procesy mycia, odtłuszczania i fosforanowania)

 

 

1993
Rok założenia naszej firmy
Kadra
Doświadczeni pracownicy
Jakość
Wysoka jakość naszych maszyn
Dane Kontaktowe Stalmark s.c. - ul. Towarowa 27, 38-200 Jasło REGON: 370183086 NIP: 685 000 54 87